Rychlá půjčka ihned

Nebankovní půjčky

Půjčky bez registru

Půjčka na auto

Základní charakteristika půjčky na auto:

  • Zajištění půjčky kupovaným automobilem výrazně snižuje riziko financující instituce.
  • Na rozdíl od leasingu je automobil po celou dobu splácení půjčky Vaším vlastnictvím.
  • Ke schválení úvěru je potřeba pouze občanský průkaz, řidičský průkaz a technický průkaz kupovaného vozidla. Žádost o půjčku lze vyplnit i bez těchto dokumentů a lze je doplnit v průběhu schvalování půjčky.
  • Lze čerpat půjčku od od 30000 do 200000 Kč.
  • Minimální doba splatnosti je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.
  • Roční procentní sazba nákladů je od 17 % do 22 % p.a..

Získat půjčku je většinou snadné a rychlé. Tyto rychlé půjčky bez zajištění a často i bez ověřování údajů o žadateli v registru dlužníků jsou ale vysoce rizikové. Toto vysoké riziko je proto náležitě vyváženo výší úroku takové půjčky. Kdo má zájem získat půjčku s výhodným úročením musí nabídnout financující instituci možnost snížit míru rizika.

K tomu je využíváno různých zajišťovacích instrumentů. Jedním z nich je ručení osobním automobilem. Pokud využijete osobní automobil jako záruku za poskytnutý úvěr získáte obvykle výrazně lepší finanční podmínky. Vzhledem k tomu, že půjčka se často používá právě na pořízení nového nebo ojetého automobilu nejedná se ani o nějak výraznou komplikaci. Na rozdíl od leasingu zůstává automobil stále ve Vašem vlastnictví a pokud budete půjčku řádně splácet, nemusíte se obávat, že o auto přijdete.

Pokud si nejste jisti, zda budete schopni dlouhodobě půjčku splácet, můžeme Vám doporučit pojištění schopnosti splácet úvěr z důvodu ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.